• سال 92،حماسه سیاسی ،حماسه اقتصادی
  • اول مهر،بازگشایی مدارس و آغاز فصل دانش و آگاهی مبارک باد.
  • سال 92،حماسه سیاسی ،حماسه اقتصادی
  • هفته دفاع مقدس بر حماسه سازان سالهای مقاومت و آزادگی مبارک باد.
جستجو
صفـحـه اصـلـی
دربـاره مـا
تـمـاس بـا مــا
سخن روز

" هفته دفاع مقدس " ،یادآور دوران عزت،شرف و ایستادگی ملت ایران گرامی باد.

 
ملایر شناسی

تماس آنلاین با ما

عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیل

ثبت عضوبت


نظر سنجی
نظر شما در مورد سایت جدید چیست ؟

ثبت رای


آمار بازدید
مشـروح خبــــر
       

  
سایت خبری ملایرنیوز از امروز (اول مهرماه 92)،فعالیت خود را متوقف می کند.   
 
در هفته دفاع مقدس سال 86 که به فکر راه اندازی این سایت خبری افتادم شهرستان ملایر از حیث فضای رسانه ای در وضعیت نامطلوبی قرار داشت و محلی برای پیگیری اخبار اختصاصی آن وجود نداشت.

 ملایری که بعنوان شهر دانشگاهی و فرهنگی شناخته می شد و شخصیت های بزرگی از آن در کشور شهره بودند و چند هزار دانشجو از اقصی نقاط کشور در آن تحصیل می کردند،از ذاشتن نشریه ای اختصاصی یا سایتی خبری خاص محروم بود.

هفته نامه عندلیب به تعطیلی خود خواسته رفته بود و آوای ملایر هم نامرتب منتشر می شد وهمین امر باعث شده بود تا مخاطبان پروپاقرصی نداشته باشد.

فضای مجازی هم بدلیل فقدان زیرساخت و ناشناخته بودن اینترنت ،مورد استقبال قرار نگرفته بود.

همین دلایل کافی بود تا من نوعی به لحاظ ارتباط کاری و تحصیلی و اینکه گاهی در نشریات مطالبی را قلمی می کردم، به فکر تأسیس این پایگاه خبری بیفتم تا بعنوان "اولین پایگاه اطلاع رسانی شهرستان ملایر" در فضای مجازی ،محلی باشد برای انتشار خبرها.

 از آن زمان تا به امروز هم تلاش شده است تمام اخباری را که به نوعی به ملایر مرتبط بود از هر روزنامه ، خبرگزاری و ... برداشت و با حفظ چهارچوب خبری از آن استفاده شود.

 ضمن اینکه در اخبار اختصاصی ملایر نیوز هم با رعایت سرعت ، دقت و صحت همواره سعی بر این بوده که پیشتاز باشیم.

از ابتدا تا امروز ،جمهوری اسلامی ،نماز و فرهنگ دینی،امام راحل(ره)،مقام معظم رهبری،شهدا،دفاع مقدس و... از جمله اولویتهای این رسانه خبری بوده و همین امر باعث انتخاب آن در سال گذشته بعنوان رسانه برتر دینی در استان همدان که به آن بالیه و موجب افتخار دست اندرکاران این رسانه خبری است.

آموزش و پرورش،ورزش و اوقاف هم در این سالها از اولویتهای کاری ملایرنیوز بوده و تلاش شده گامی برای معرفی آنها برداشته شود.

این جامعیت و پیشگامی مدیون تلاش و همراهی خبرنگاران رسانه های ملی و محلی در ملایر ،فرمانداران قدیم و فعلی ، مدیران ادارات و نهادهای شهرستان ،نمایندگان محترم فعلی و قبلی ملایر در خانه ملت , اعضای محترم شورای شهر دوره های سوم و چهارم ملایر است که صمیمانه از همراهی و محبت بی شائبه آنها قدردانی کرده و برایشان سلامتی و توفیق آرزومندم.

در این سالها سایتهای ملایر پرس ، ملایر آنلاین و افق ملایر در فضای مجازی فعالیت خود را آغاز  کردند و بخشی از این مسئولیت را عهده دار شدند.

هفته نامه های تاک ملایر، فرهنگ ملایر و طلیعه امید هم در عرصه مکتوب به انتشار اخبار شهرستان ملایر پرداختند که البته سهم روزنامه همدان پیام و جمهوری اسلامی هم در این میان قابل تقدیر است.

به همین دلایل بود که تصمیم به توقف فعالیت گرفته شد.

این تصمیم گرچه سخت بود ولی امیدواریم دوستان حاضر در صحنه این مسیر را ادامه دهند تا بتوانیم گامهایی در راستای رشد و پیشرفت همه جانبه ملایر برداریم.

امین الله علیمرادی.......مدیرمسئول ملایرنیوز

 هیچ نظری برای این خبر درج نشده است

نظر شما درباره این خبر چیست ؟ثبت
تقویم فارسی

تبلیغات


پر بیننده ترین خبر ها

تیتر آخرین اخبار

Copyright © 2012 MalayerNews.com | Designed by MEYSAM.G | Yakarim.com