• سال 92،حماسه سیاسی ،حماسه اقتصادی
  • اول مهر،بازگشایی مدارس و آغاز فصل دانش و آگاهی مبارک باد.
  • سال 92،حماسه سیاسی ،حماسه اقتصادی
  • هفته دفاع مقدس بر حماسه سازان سالهای مقاومت و آزادگی مبارک باد.
جستجو
صفـحـه اصـلـی
دربـاره مـا
تـمـاس بـا مــا
سخن روز

" هفته دفاع مقدس " ،یادآور دوران عزت،شرف و ایستادگی ملت ایران گرامی باد.

 
ملایر شناسی

تماس آنلاین با ما

عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیل

ثبت عضوبت


نظر سنجی
نظر شما در مورد سایت جدید چیست ؟

ثبت رای


آمار بازدید
مشـروح خبــــر
       

  
دفاع مقدس نماد وحدت، اخلاق محوري و عظمت ملت ايران است كه نقطه عطفي در نظام جمهوري اسلامي به شمار مي رود   
 
 به نقل از ایرنا،نماینده ملایر در مجلس شورای اسلامی ،دفاع مقدس را نماد پايمردي و مقاومت ملت ايران دانست و افزود: دفاع مقدس نشان دهنده اين است كه ملت ايران همواره براي دفاع از ارزش ها، اهداف و آرمان هاي خود به تأسي از پيامبر اكرم(ص) و ائمه اطهار(ع) آماده است.

علی نعمت چهاردولی تصريح كرد: رزمندگان اسلام همواره اصول اخلاقي و اسلامي را به جاي دنيا طلبي و ماديات ترجيح داده و يكصدا و متحد در مقابل دشمنان ايستادند.

وي با بيان اينكه خلق حماسه هايي چون دفاع مقدس بستگي به شرايط نظام دارد، بيان داشت: در يك زماني دفاع از ارزش هاي انقلاب، سازندگي كشور، تحكيم جمهوري اسلامي، خلق حماسه سياسي با نقش آفريني مردم به خوبي ديده مي شود.

چهاردولي ادامه داد: در شرايط كنوني نيز ملت ايران راسخ و استوار در راستاي خلق حماسه اقتصادي گام بر مي دارند و حماسه اي ديگر را خلق خواهند كرد.

وي خاطرنشان كرد: هم اكنون نيز ملت ايران با تبعيت از ولايت فقيه، در كنار مقام معظم رهبري، به رغم مشكلات اقتصادي دست به دست هم داده و در مقابل تهديدهاي دشمنان جانانه دفاع مي كنند.

نماينده مردم ملاير در خانه ملت همچنين با تبريك بازگشايي مدارس در سالتحصيلي جديد گفت: به طور حتم، آموزش و پرورش، دانشگاه ها، كانون هاي فرهنگي، دانشجويان، دانش آموزان، اساتيد، معلمان و فرهنگيان سازنده ترين نهادهاي كشور هستند كه نقش مهمي در پيشرفت آن ايفا مي كنند.

چهاردولي خاطرنشان كرد: بدون ترديد اگر كشور بخواهد به سمت ترقي و پيشرفت حركت كند، تقويت آموزش و پرورش، دانشگاه ها و مراكز آموزش عالي يك ضرورت به شمار مي رود.

 

 

 هیچ نظری برای این خبر درج نشده است

نظر شما درباره این خبر چیست ؟ثبت
تقویم فارسی

تبلیغات


پر بیننده ترین خبر ها

تیتر آخرین اخبار

Copyright © 2012 MalayerNews.com | Designed by MEYSAM.G | Yakarim.com