• سال 92،حماسه سیاسی ،حماسه اقتصادی
  • اول مهر،بازگشایی مدارس و آغاز فصل دانش و آگاهی مبارک باد.
  • سال 92،حماسه سیاسی ،حماسه اقتصادی
  • هفته دفاع مقدس بر حماسه سازان سالهای مقاومت و آزادگی مبارک باد.
جستجو
صفـحـه اصـلـی
دربـاره مـا
تـمـاس بـا مــا
سخن روز

" هفته دفاع مقدس " ،یادآور دوران عزت،شرف و ایستادگی ملت ایران گرامی باد.

 
ملایر شناسی

تماس آنلاین با ما

عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیل

ثبت عضوبت


نظر سنجی
نظر شما در مورد سایت جدید چیست ؟

ثبت رای


آمار بازدید
مشـروح خبــــر
       

  
مديركل قرآن، نماز و عترت وزارت آموزش و پرورش گفت: توسعه و تحقق تربيت ديني از مولفه هاي اساسي سند تحول بنيادين اين وزارتخانه است.   
 
به نقل از ايرنا، محمد بنيادي امروز در آيين زنگ بازگشايي و مقاومت مدارس در دبيرستان فجر شاهد همدان با بیان این مطلب گفت: تمامي حركت هاي سترگ بشريت، در آموزش و پرورش بنا نهاده شده و اين وزارتخانه پرورش دهنده همه نسل ها براي رشد و تعالي عقلاني و روحاني است.

وي اضافه كرد: وزارت آموزش و پروش در ۳۵ سال گذشته پس از پيروزي انقلاب اسلامي همت و توان خود را براي تعليم و تربيت جامعه اسلامي به كار بسته و امروز جواناني توانمند در تمامي عرصه هاي مختلف علمي و اجتماعي به جامعه عرضه كرده است.

بنیادی گفت : ولايت فقيه در جمهوري اسلامي در راس همه امور قرار دارد و امروز بايد دانش آموزان با پيروي از منويات ولي فقيه زمان خود راه پيشرفت و تعالي را طي كنند.

وي توجه به حضرت حجت (عج) بدون اطاعت از ولي فقيه را دور باطل دانست و گفت: كساني كه مسير انحرافي را در نظام طي كردند به سرنوشت هاي مختلفي دچار شدند.

بنيادي با بيان اينكه اركان نظام مقدس جمهوري اسلامي بر پايه قرآن و عترت پيامبر اسلام (ص) بنا نهاده شده است تاكيد كرد: آينده وزارت آموزش و پرورش با توجه به اسناد فرا دستي توسط مقام معظم رهبري در ۱۳ بند در سند تحول بنيادين بنا نهاده شده است كه بايد مورد توجه مسوولان آموزش و پرورش در مراكز استانها قرار گيرد.

مديركل قرآن، نماز و عترت وزارت آموزش و پرورش بيان داشت: مشاركت در امر تربيت قرآني و توسعه فرهنگ اقامه نماز بايد مبناي رفتار دانش آموزان قرار گيرد و دانش آموزان با ميل و رغبت در صف هاي نماز حضور داشته باشند.

وی افزود:16هزار روحاني براي اقامه نماز در مدارس شركت مي‌كنند و ۳۵ هزار فرهنگي نيز در مدارس نماز را اقامه مي‌كنند.

بنيادي اضافه كرد: مجموعا ۵۱ هزار روحاني و غير روحاني در مدارس نماز اقامه مي‌كنند كه سهم حوزه علميه در امر تشويق دانش آموزان به نماز خواني بسيار مهم است و بايد با برنامه هاي تشويقي ، مشاركت دانش آموزان براي حضور در آيين هاي معنوي را گسترش دهيم.هیچ نظری برای این خبر درج نشده است

نظر شما درباره این خبر چیست ؟ثبت
تقویم فارسی

تبلیغات


پر بیننده ترین خبر ها

تیتر آخرین اخبار

Copyright © 2012 MalayerNews.com | Designed by MEYSAM.G | Yakarim.com