• سال 92،حماسه سیاسی ،حماسه اقتصادی
  • اول مهر،بازگشایی مدارس و آغاز فصل دانش و آگاهی مبارک باد.
  • سال 92،حماسه سیاسی ،حماسه اقتصادی
  • هفته دفاع مقدس بر حماسه سازان سالهای مقاومت و آزادگی مبارک باد.
جستجو
صفـحـه اصـلـی
دربـاره مـا
تـمـاس بـا مــا
سخن روز

" هفته دفاع مقدس " ،یادآور دوران عزت،شرف و ایستادگی ملت ایران گرامی باد.

 
ملایر شناسی

تماس آنلاین با ما

عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیل

ثبت عضوبت


نظر سنجی
نظر شما در مورد سایت جدید چیست ؟

ثبت رای


آمار بازدید
مشـروح خبــــر
       

  
رئیس شورای عالی بسیج رسانه استان همدان گفت: تجهیز فکری حوزه اندیشه رسانه ضروری است   
 
  به نقل از فارس،سیدمحمد کاظم حجازی شامگاه شنبه در گردهمایی بسیجیان اصحاب رسانه همدان اظهار کرد: کسانی که اهل قلم و به تصویر کشیدن اتفاقات دوران دفاع مقدس هستند، به رزمندگان و شهدای ایثارگر شجاع علاقه دارند.

وی با بیان اینکه بسیج رسانه نقطه امیدی برای نسل جدید در دفاع از نظام و جمهوری اسلامی ایران است، افزود: این قشر سعی دارند واقعیات را به جامعه ارائه دهند و این امر مهم باعث ماندگاری فرهنگ دفاع مقدس می‌شود.

رئیس شورای عالی بسیج رسانه استان همدان ابراز داشت: در همان مقاطع جنگ، تشخیص حق از باطل بسیار سخت بود ولی ملت ایران سختی‌ها را به جان می‌خریدند تا به اسلام خدشه‌ای وارد نشود.

وی در ادامه سخنان خود در خصوص شخصیت شهید دوروزی گفت: سلاح این شهید در دوران دفاع مقدس دوربینش بود و تشخیص داد ثبت وقایع جنگ برای آیندگان کاری است که زمین مانده و کسی آن را باید انجام دهد.

حجازی ادامه داد: خواهران و برادران بسیجی رسانه‌ای امروز نیز همان دقت را نسبت به مسائل کلان کشور خود دارند تا با این تفکر و تشخیص، حامیان امام راحل(ره)، شهدا، ایثارگران، آزادگان و همچنین مقام معظم رهبری باشند.

وی تصریح کرد: تجهیز به معنای تهیه امکانات و ابزاری است که بر هر آنچه نیاز است، اولی باشد و تجهیز بسیج رسانه ضروری است.

رئیس شورای عالی بسیج رسانه استان همدان با اشاره به اینکه تجهیز حوزه بسیج رسانه یکی از مهم‌ترین اقدامات است، گفت: تجهیز فکری حوزه اندیشه رسانه باید پویا باشد تا بتواند مسیر صحیح و همچنین مسیر نفاق و باطل را رصد کرده و آنها را از هم به خوبی تشخیص دهد، چرا که اصحاب رسانه  بار مضاعفی بر دوش دارند.

وی خاطرنشان کرد: هسته اصلی در جنگ نرم، بسیج رسانه است چرا که هیچ نیرویی در مقابله با جنگ نرم پر توان‌تر از بسیج نیست و بسیج رسانه نقش کلیدی در این مهم ایفا می‌کند.

حجازی با بیان اینکه ایفای نقش در جایگاه نیروهای بسیجی، بر اساس نیت آنهاست نه به خاطر تشویق دیگران، یادآور شد: اگر فعالان عرصه بسیج رسانه در مباحث مختلف برای مقابله با دشمن شناخت نداشته باشند، نمی‌توانند در برابر آنها گام محکم و استواری بردارند و در نتیجه جریان‌ها و مشکلات آغاز جنگ دوباره در جبهه جنگ نرم، تکرار خواهد شد.

وی گفت: انتظار می‌رود بسیج رسانه بتواند مجموعه‌ای متفاوت از آنچه رسانه‌های استان دارند، تشکیل دهند.

 هیچ نظری برای این خبر درج نشده است

نظر شما درباره این خبر چیست ؟ثبت
تقویم فارسی

تبلیغات


پر بیننده ترین خبر ها

تیتر آخرین اخبار

Copyright © 2012 MalayerNews.com | Designed by MEYSAM.G | Yakarim.com