• سال 92،حماسه سیاسی ،حماسه اقتصادی
  • اول مهر،بازگشایی مدارس و آغاز فصل دانش و آگاهی مبارک باد.
  • سال 92،حماسه سیاسی ،حماسه اقتصادی
  • هفته دفاع مقدس بر حماسه سازان سالهای مقاومت و آزادگی مبارک باد.
جستجو
صفـحـه اصـلـی
دربـاره مـا
تـمـاس بـا مــا
سخن روز

" هفته دفاع مقدس " ،یادآور دوران عزت،شرف و ایستادگی ملت ایران گرامی باد.

 
ملایر شناسی

تماس آنلاین با ما

عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیل

ثبت عضوبت


نظر سنجی
نظر شما در مورد سایت جدید چیست ؟

ثبت رای


آمار بازدید
مشـروح خبــــر
       

  
هنرمند تئاتر و سینما کشور گفت: هنرمندان تئاتر استان ها و شهرستانها نیاز به حمایت فرهنگی و مالی دارند.   
 
به نقل از مهر،رضا بابک عصر دیروز در  حاشیه برگزاری بیست و پنجمین جشنواره تئاتر استان همدان در ملایر  با اشاره به اینکه امروز تئاتر در کشور با مشکلات و چالشهای زیادی مواجه است بیان داشت: گاهی اوقات حرف ها و گفته های هنرمندان به جایی نمی رسد و کسی با گفتن مشکلات راه و چاره ای برای آن نمی دهد.

وی ابراز داشت: ما به عنوان هنرمند برای مردم کار کرده ایم و مردم همیشه با محبت و لطفی که به هنرمندان کشور به ویژه هنرمندان سینما و تلوزیون دارند باعث دلگرمی و امیدواری برای هنرمندان هستند.

بابک گفت: برخی اوقات هنرمندان در حاشیه قرار می گیرند و گفته هایشان به گوش کسی نمی رسد باید شرایط برای کار کردن باشد باید حمایت های فرهنگی باشد تا هنرمند امیدوار شود.

وی با اشاره به اینکه مردم جامعه ما به خوبی هنرمندان را می شناسندو هنرمند خوب را تشخیص می دهند افزود: کسی که برای مردم کار کند ماندگار می شود و این برای هنرمند کافی است.

هنرمند تئاترو سینما کشور در ادامه با اشاره به اینکه یک و سال نیم است کار جدیدی را در سینما و تلوزیون نداشته است گفت: باید به هنرمندان پیشکسوت در کشور توجه شود  کسانی که از میان ما می روند تازه قدر آنها  را می دانیم.

بابک افزود: باید شرایط فرهنگی طوری باشد که به هنرمندان پیشکسوت توجه بیشتری صورت گیرد.

وی در ادامه گفت: چالشها را ما هنرمندان نباید حل کنیم چالشها باید توسط مدیران فرهنگی و کارشناسانی که در وزارت ارشاد و نهادهای فرهنگی کار می کنند حل شود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در کار تئاتر حرکت هایی شده است اما دائما در حال تغییر است گفت: ثبات در کار باعث پیشرفت هنر می شود.

بابک بیان داشت: مشکلات بودجه ای در شهرستانها وجود دارد امکانات هنرمندان این عرصه واقعا برای کار کردن کم است.

وی گفت: از نظر مالی و فرهنگی شهرستانها نیاز به کمک و امکانات دارند و در این راستا مهمترین نیاز هنرمندان شهرستان با توجه به استعدادهای خوبی که وجود دارد بحث آموزش است.

 وی افزود: باید کارشناسان زبده ای، هنرمندان شهرستانی را آموزش های حرفه ای بدهند.

هنرمند تئاترو سینما کشور با بیان ایکنه با دیدن دو یا سه کار نمی شود تئاتر استان ها و شهرستانها را مورد ارزیابی قرار داد گفت: باید شرایطی فراهم شود تا هنرمندان بزرگ کار هنرمندان استان و شهرستانی را بیشتر ببینند و ارزیابی کنند.

بابک در پایان سخنانش با اشاره به اینکه برای اولین بار است به ملایر می آید شهر ملایر را شهری فرهنگی با مردمی با محبت برشمرد و عنوان داشت: طی چهار روزی که در ملایر بودم آب و هوای تمیز شهر ملایر با اماکن گردشگری و تفریحی شهرستان مرا جذب خود کرده و از محبت مردم ملایر کمال تشکر را دارم.هیچ نظری برای این خبر درج نشده است

نظر شما درباره این خبر چیست ؟ثبت
تقویم فارسی

تبلیغات


پر بیننده ترین خبر ها

تیتر آخرین اخبار

Copyright © 2012 MalayerNews.com | Designed by MEYSAM.G | Yakarim.com