• سال 92،حماسه سیاسی ،حماسه اقتصادی
  • اول مهر،بازگشایی مدارس و آغاز فصل دانش و آگاهی مبارک باد.
  • سال 92،حماسه سیاسی ،حماسه اقتصادی
  • هفته دفاع مقدس بر حماسه سازان سالهای مقاومت و آزادگی مبارک باد.
جستجو
صفـحـه اصـلـی
دربـاره مـا
تـمـاس بـا مــا
سخن روز

" هفته دفاع مقدس " ،یادآور دوران عزت،شرف و ایستادگی ملت ایران گرامی باد.

 
ملایر شناسی

تماس آنلاین با ما

عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیل

ثبت عضوبت


نظر سنجی
نظر شما در مورد سایت جدید چیست ؟

ثبت رای


آمار بازدید
مشـروح خبــــر
       

  
حجت‌الله چهاردولی بعنوان مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملایر منصوب شد.   
 

 به نقل از فارس، مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان دیروز در مراسم تودیع و معارفه مدیر جدید آموزش و پرورش ملایر با محکوم کردن هتک حرمت به ساحت پیامبر اکرم (ص) اظهار داشت: دانش‌آموزان دوره‌های راهنمایی و متوسطه سراسر استان فردا یکشنبه با شرکت در راهپیمایی انزجار خود را از ساخت فیلم اهانت‌آمیز به پیامبر اعلام می‌کنند.

وی با اشاره به پشت سر گذاشتن دوره‌های مختلف انقلاب بعد از جنگ تحمیلی گفت: در حال حاضر سیستم تعلیم و تربیت به این موضوع اذعان دارد که اگر بخواهیم در مسیر شهیدان گام برداریم سیستم تربیتی کشور باید صحیح مدیریت شود و وزارت آموزش و پرورش با توجه به سند ملی تحول بنیادین آموزش و پرورش به این جایگاه رسیده است.

حسنی محتشم ابراز داشت: تمام نقاط قوت و ضعف سند تحول را زیر ذره‌بین قرار داده‌اند و آموزش و پرورش با همکاری و همراهی مدیران و مسئولان از این امتحان سربلند بیرون آمده است.

وی آغاز سال تحصیلی امسال را متفاوت با سال‌های قبل خواند و گفت: چاپ 131 میلیون جلد کتاب و توزیع آن در شهریور ماه نشان از برنامه‌ریزی دقیق و منسجم وزارت آموزش و پرورش برای آغاز بازگشایی مطلوب مدارس بود.

حسنی‌محتشم با قدردانی از تلاش‌های ارزشمند علی تکلو در طول دوران مدیریت ایشان در ملایر گفت: ایشان با درایت، علم، تجربه و تخصص در تمام زمینه‌ها موفق عمل کردند و شهرستان ملایر همیشه با احراز رتبه‌های برتر استانی و کشوری درخشش خوبی در شاخص‌های مختلف داشته است.

مدیر سابق آموزش و پرورش ملایرهم با تشکر و قدردانی از فرهنگیان ملایر، جابه‌جایی مدیران در نظام اداری را امری طبیعی دانست و گفت: بنده به لحاظ حفظ عزت نفس، استقلال‌طلبی و مصلحت آموزش و پرورش در تاریخ چهارم خرداد 91 استعفای کتبی خود را تقدیم مدیرکل کردم و ایشان به لحاظ لطف و عنایتی که به بنده داشتند مصلحت دیدند که من در فصل پرکار تابستان تا اوایل سال تحصیلی در خدمت عزیزان شهرستان ملایر باشم.

علی تکلو افزود: آموزش و پرورش ملایر در طول چند سال گذشته ضمن حفظ استقلال و ارتقای جایگاه آن، توانسته در عرصه‌های مختلف عمرانی، اداری، مالی، آموزشی، پرورشی و... توفیقات ارزشمندی را کسب کند.

 وی ابراز داشت: طبیعی است که این توفیقات ارزشمند با برنامه‌ریزی دقیق و منطقی عزیزان ستادی و اداری و پیگیری و تلاش مدیران و زحمات طاقت‌فرسای دبیران، آموزگاران و مربیان محقق شده است.

مدیر آموزش و پرورش ملایر با اشاره به دید مدیریتی از زبان علی (ع) گفت: دید معنوی ابزار آزمایش است و دید مادی فقط برای خدمتگزاری است و نباید وسیله آب و نان باشد.

حجت‌الله چهاردولی افزود: محور کار باید برنامه‌محوری باشد و مدیر اداره باید با نظارت بر حوزه کاری خود قانونمداری را رعایت و در راستای تعلیم و تربیت و پویایی آن گام بردارد .

در پایان این مراسم طی حکمی علی تکلو به عنوان مشاور مدیر کل آموزش و پرورش انتخاب و ابلاغ مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ملایر به حجت‌الله چهاردولی اهدا شد.

 هیچ نظری برای این خبر درج نشده است

نظر شما درباره این خبر چیست ؟ثبت
تقویم فارسی

تبلیغات


پر بیننده ترین خبر ها

تیتر آخرین اخبار

Copyright © 2012 MalayerNews.com | Designed by MEYSAM.G | Yakarim.com