• سال 92،حماسه سیاسی ،حماسه اقتصادی
  • اول مهر،بازگشایی مدارس و آغاز فصل دانش و آگاهی مبارک باد.
  • سال 92،حماسه سیاسی ،حماسه اقتصادی
  • هفته دفاع مقدس بر حماسه سازان سالهای مقاومت و آزادگی مبارک باد.
جستجو
صفـحـه اصـلـی
دربـاره مـا
تـمـاس بـا مــا
سخن روز

" هفته دفاع مقدس " ،یادآور دوران عزت،شرف و ایستادگی ملت ایران گرامی باد.

 
ملایر شناسی

تماس آنلاین با ما

عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیل

ثبت عضوبت


نظر سنجی
نظر شما در مورد سایت جدید چیست ؟

ثبت رای


آمار بازدید
مشـروح خبــــر
       

  
باید بررسی شود خاتمی چه قدر به دشمن باج داده‌ تا دولتش یک ثبات نسبی اقتصادی داشته باشد.   
 

 به نقل از فارس،نماینده ملایر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اظهارات اخیر محمد خاتمی در مورد مقایسه وضعیت اقتصادی دولت موسوم به اصلاحات با دولت کنونی و انتقاد به شرایط اقتصادی فعلی کشور اظهار داشت: توجه به این نکته لازم است که هر اقدام کارشناسی شده‌ای قابل احترام است ولی باید مراقب بود که در پازل دشمن قرار نگیریم.

دکترآریایی نژاد با بیان اینکه در حال حاضر به خاطر تحریم‌های دشمنان، بحث‌های اقتصادی یک چالش پیش روست، ادامه داد: با این اوصاف، باید دید بازی در زمین دشمن جایز است و یا درست است که سخنان دشمن ‌شادکن بر زبان جاری سازیم.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی افزود: سخنان و اظهارات باید طوری باشد که حلال مشکلات و مسائل پیش رو باشد نه اینکه موجب خوشنودی دشمنان کشور شود.

به گفته وی اگر کسی مدعی دلسوزی وضعیت کشور است و اگر در خصوص مسئله‌ای نیز ادعای دردمندی دارد آن را برای خوشامد دشمنان مطرح نمی‌کنند و باید مراقب این مسئله بود.

آریایی‌نژاد با بیان اینکه احتمال وجود ضعف‌هایی نیز هست، ادامه داد: باید دید این ضعف که از چند جانب ایجاد شده چه قدر از سهم آن مربوط به مدیریت داخلی کشور و چه میزان از آن مربوط به مسائل خارج از کشور است و با این اطلاعات، نسبت به انجام کار کارشناسی اقدام شود.

وی گفت: آقای خاتمی نیز مدتی عهده‌دار دولت بوده و در این مدت باید دید کابینه وی در دوره فعالیتش چه قدر به دشمن باج داده‌ تا دولتش چند صباحی ثبات نسبی اقتصادی داشته باشد.

نماینده مردم ملایر در مجلس افزود: هنر در این نیست که یک کشور از همه داشته‌های خود برای برخورداری از یک ثبات اقتصادی نسبی بگذرد، بلکه هنر در آن است که پایبند اعتقادات بوده و در همین راستا مسائل اقتصادی خود را نیز به پیش ببرد.

وی با اشاره به تحریم شدید اقتصادی از سوی دشمنان گفت: دشمن از زمان پیروزی انقلاب تا به امروز تهدیدها و تحریم‌های بسیاری را علیه ایران اسلامی برای رویارویی با آن روا داشته که امسال این تحریم‌ها بیش از گذشته اعمال شده است.

آریایی‌نژاد تأکید کرد: در هر صورت باید مراقب بود و به این نکته توجه داشت که این سخنان آیا از سر دلسوزی زده شده یا الآن زمان گرفتن امتیازهای سیاسی و... است؟

وی با بیان اینکه سخنان و حرف‌ها به نیت درونی هر فردی بستگی دارد، گفت: باید گذاشت هرکس دیکته خود را بنویسد و بعد از آن اقدام به گرفتن غلط از کارش بکنیم.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی در پایان سخنانش ابراز داشت: شاید برخی به خاطر دادن خیلی امتیازها به دشمن از ثبات اقتصادی نسبی در دوران فعالیت خود برخوردار بودند ولی در این میان باید دید چه چیزی از دست داده و چه چیزی به دست می‌آوریم؟ ما در دوره‌ای باید شعب‌ابی‌طالب‌ها را برای داشتن استقلال تحمل کنیم و در راستای اهداف انقلاب حرکت کنیم تا به شرایط مطلوب برسیم.

 هیچ نظری برای این خبر درج نشده است

نظر شما درباره این خبر چیست ؟ثبت
تقویم فارسی

تبلیغات


پر بیننده ترین خبر ها

تیتر آخرین اخبار

Copyright © 2012 MalayerNews.com | Designed by MEYSAM.G | Yakarim.com