• سال 92،حماسه سیاسی ،حماسه اقتصادی
  • اول مهر،بازگشایی مدارس و آغاز فصل دانش و آگاهی مبارک باد.
  • سال 92،حماسه سیاسی ،حماسه اقتصادی
  • هفته دفاع مقدس بر حماسه سازان سالهای مقاومت و آزادگی مبارک باد.
جستجو
صفـحـه اصـلـی
دربـاره مـا
تـمـاس بـا مــا
سخن روز

" هفته دفاع مقدس " ،یادآور دوران عزت،شرف و ایستادگی ملت ایران گرامی باد.

 
ملایر شناسی

تماس آنلاین با ما

عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیل

ثبت عضوبت


نظر سنجی
نظر شما در مورد سایت جدید چیست ؟

ثبت رای


آمار بازدید
مشـروح خبــــر
       

  
حسن ونایی ،دبير هيات عالي نظارت بر رسیدگی به تخلفات اداری کارکنان دولت شد.   
 

 بدنبال انتصاب نماینده سابق ملایربعنوان دبير هيات عالي نظارت بر رسیدگی به تخلفات اداری کارکنان دولت که دیروز برای اولین بار در ملایرنیوز منتشرشد،خبرتکمیلی به نقل از ملایرآنلاین باطلاع میرسد:

با حكم معاون توسعه مدیریت و منابع انساني رئيس جمهور؛ حسن ونايي نماینده مردم ملایر در دوره هشتم مجلس شورای اسلامی به عنوان "دبير هيات عالي نظارت بر رسیدگی به تخلفات اداری " در سراسر كشور منصوب شد.

رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان دولت در هیئت‌های بدوی و تجدیدنظر ادارات و وزارت‌خانه‌ها صورت می‌گیرد.

وزارت‌خانه‌ها و دستگاه‌ها دولتی در کلیه استان‌های کشور هیئت‌های رسیدگی به تخلفات اداری را تشکیل ‌می دهند در نهایت عملکرد کلیه این هیئت‌ها اعم از بدوی و تجدیدنظر زیر نظر هیأتی به نام "هيات عالي نظارت بر رسیدگی به تخلفات اداری"  مورد بررسی قرار می‌گیرد.

هیأت عالی نظارت به واسطه شرح وظایفی که برای آن نوشته شده است، می‌تواند عملکرد کلیه کارمندان دولت و سایر دستگاه‌ها و سازمان‌های دولتی از سطوح عادی گرفته تا عالی‌ترین سطوح مدیریتی حتی وزرا و سفرای دولت در سایر کشورها را مورد بررسی قرار داده و در صورت مشاهده هر گونه تخلف، مطابق آیین‌نامه اجرایی رسیدگی به قانون تخلفات اداری با آن برخورد نماید.

مدیرکل امور اداری و استخدامی کشور، نماینده رئیس قوه قضائیه، سه نفر از وزرا یا روسای دستگاه‌های دولتی یا نماینده آن‌ها از اعضای این هیئت هستند و دبیر هیئت وظیفه کارشناسی تصمیمات قبل و بعد از برگزاری جلسات هیئت را بر عهده دارد و فعال‌ترین عضو این هیئت به حساب می‌آید مضاف بر این‌که دبیرخانه هیئت نیز مستقیماً زیرنظر دبیر هیأت عالی نظارت فعالیت می‌کند.

لازم به توضیح است که پیش از این، دكتر نجابت نماينده دوره چهارم و پنجم مردم شيراز در مجلس شوراي اسلامي اين مسئوليت را بر  عهده داشته است و حسن ونايي با حكمي كه توسط دكتر عزيزي صادر شد جانشين ايشان گرديد.

گفته می‌شود مراسم تودیع مدیر قبلی و معارفه دبیر جدید هیئت عالی نظارت روز سه‌شنبه همین هفته و با حضور معاون رئیس‌جمهور برگزار خواهد گردید.

 هیچ نظری برای این خبر درج نشده است

نظر شما درباره این خبر چیست ؟ثبت
تقویم فارسی

تبلیغات


پر بیننده ترین خبر ها

تیتر آخرین اخبار

Copyright © 2012 MalayerNews.com | Designed by MEYSAM.G | Yakarim.com